Przysięga odc 191 napisy pl ok ru

przysięga odc 191 napisy pl ok ru.pdf

Drzwi otwiera jej Melike, która w wielkim stresie czekała na jej powrót.. 191 Wieczna miłość .. Emir wpada na trop sprzedawcy!. Emir zaprasza Reyhan do wspólnego stołu.. .Początkowo serial turecki Przysięga emitowany w Telewizyjnej Jedynce liczyć miał 103 odcinki.. Yonca umawia się na spotkanie z Talazem.Przysięga (2019) Yemin e189 (2020) - Sprawdź informację o tym odcinku: obsada, twórcy, galeria i forum odcinka.Przysięga odcinek 192.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Emir wchodzi do sypialni, wewnątrz jest Reyhan, drzwi się zamykają.. 2020 Odcinek 297.. Jej mąż jest pod wrażeniem więzi, jaką zbudowała z dzieckiem.68 thoughts on " Przysięga odcinek 191 i 192: Cavidan daje Nigar pieniądze!. Cavidan, nie mogąc tolerować kolejnej wpadki Nigar, wyrzuca ją z pracy.. Masal jedzie na wycieczkę z kolegami i ich rodzicami.. Przysięga - streszczenia odcinków.. odc.. Turcja .. Streszczenie.. Cavidan postanawia wyrzucić Nigar z pracy.. odc.. [Streszczenie… Przysięga odcinek 289: Reyhan sprząta, pierze i gotuje dla osadzonych!. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji.Gökberk Demirci, czyli Emir z serialu "Yemin - Przysięga", ale też Kiliç z serialu "Adını Sen Koy - Więzień miłości" odpowiada na pytania.. Emir naciska na Reyhan, by wyznała mu prawdę!. Moim zdaniem byli razem w nocy w sypialni .Przysięga 284, 285, 286, 287, 288 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku..

napisy pl #zostańw...Telemagazyn.pl.

Streszczenie odcinka [08.06.2020] redakcja 07.06.2020Przysięga odcinek 191.. Potem w ostatniej chwili dołącza do wycieczki z Kemalem i Masal.. Streszczenie odcinka [14.05.2020] Zobacz galerię (2 zdjęcia) Emir wykorzystuje pretekst, żeby zobaczyć się z byłą żoną.. [Streszczenie + Zdjęcia] 1 czerwca 2020 Turkweb.pl.. 199 i 200: W środku nocy Narin słyszy, jak ktoś kręci się w pobliżu domu, do którego dopiero co się wprowadziła.. Serial Przysięga, który emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1 liczy 103 odcinki.Przysięga odcinek 195 i 196: Suheyla znajduje płytę ze spreparowanym nagraniem!. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD .Przysięga (2019) Yemin e193 (2020) - Sprawdź informację o tym odcinku: obsada, twórcy, galeria i forum odcinka.Przysięga odcinek 187 i 188: Reyhan postanawia szantażować Cavidan!. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Cemre musi przywieźć Cavidan pieniądze i nie jedzie z resztą .Cavidan łamie sobie głowę nad tym, kto ją szantażuje.. Emir zaprasza Reyhan, aby usiadła z nim do stołu.Przysięga - kiedy koniec tureckiego serialu emitowanego w TVP?. W nowych odcinkach tureckiej telenoweli Reyhan znajdzie nową pracę, ale niestety okaże się, że ma kłopoty ze zdr.Przysięga odc..

Ja rozumiem ze mloda itd ... Tu Madzia ogladaj na serialomania-wpisz przyziega (nimer odcinka) napisy pl ogladasz z nspisami polskimi powodzenia.Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.

Kemal czuje, że musi się pozbyć Narin z domu, bo za bardzo się do niej przywiązuje, podobnie jak Masal.. Narin radzi Reyhan, by poszukała pracy.. [Streszczenie + Zdję… Przysięga odcinek 290 i 291: Reyhan stawia się Nebahat!. Reyhan trafia do szpitala!. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Matka zabrania Cemre chodzić do rezydencji!. Użytkowniku, Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.. Streszczenie.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.. Zajmujemy się tłumaczeniem seriali i filmów tureckich.Serial tłumaczony na grupie FB - Turecka KawiarenkaPrzysięga odcinek 292: Nebahat planuje zabić Reyhan!. Przysięga - Emir chce upić smutkiTurecka Serialomania.. W ok. 26 minucie filmu Emir się budzi, ale jest już sam w łóżku, a Reyhan w kuchni przygotowuje śniadanie.. Po cichu wstaje z łóżka i uzbrojona w patelnię wychodzi na .Przysięga 192, 193, 194, 195, 196 streszczenia.. odc.. Dziewczyna zaczyna mieć nadzieję, że jednak nie jest mu obojętna.. Cevidan wykorzystuje sytuację, by po raz kolejny zaatakować byłą synową.. Napisy: polskie dla niesłyszących.. Przysięga.. Jednak popularność tej telenoweli jest tak duża, że stacja zdecydo.Przysięga odc.. .Emir wciąż milczy, ale oddaje Reyhan łóżko.. Żąda od niej pieniędzy w zamian za milczenie!. Narin i Kemal uczestniczą w zabawie, ale podczas poszukiwania skarbów w lesie gubią się na kilka .Przysięga odcinek 199 i 200: Płyta CD jest nieczytelna!. Streszczenie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 18 czerwca 2020 Turkweb.pl.. Narin nie może zrozumieć, dlaczego Kemal nie chce jechać z córką na wycieczkę.. Emir po raz kolejny chce upokorzyć Reyhan.. 21 tys. osób lubi to.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Kemal i Narin wciąż udają szczęśliwe małżeństwo przed Oyą, ale Kemal trochę przesadza i Narin jest na niego zła.. Emir spotyka się z Reyhan.. Uświadamia mu, że praca jest dla niego ważniejsza niż córka.. Podejrzewa wszystkich.. Lista odcinków.. Ok masz racje ze sama bez mamy ale byla szczesliwa z Emirem.. Hikmet trafia do szpitala!. Nihan i Kemal własnoręcznie szykują tort urodzinowy dla córki.. Reyhan chce powiedzieć Emirowi, że wciąż szuka pracy.Süheyla postanawia odsunąć córkę od Cavidan.. 187 i 188: Zmarznięta Reyhan dociera do domu, gdy za oknem panuje już noc..Komentarze

Brak komentarzy.