Czy jesteś mądrzejszy od 8 klasisty
Zoacz czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty.Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?. - polski teleturniej emitowany na antenie TV Puls od 29 października 2007 do czerwca 2009, oparty na amerykańskim formacie Are You Smarter than a 5th Grader.. Rodzaj programu: teleturniej: Kraj produkcji Polska: Język: polski: Prowadzący: I edycja - Robert Korólczyk II edycja - Marzena Rogalska: Data premiery: 29 października 2007: Lata emisji: 2007-2009: Czas trwania odcinka: 60 minut: Format nadawania: 4 .ZJEŻDŻALNIA WODNA ZA 10 ZŁ VS ZJEŻDŻALNIA WODNA ZA 10000 ZŁ W MINECRAFT!. odc.. Sprawdz Czy Jestes Uzalezniony Od Cukru!__ szaman21wieku.. 13/16 Jesteś mądrzejszy od 5 klasisty lub na tym samym poziomie co on!. Marek-9 września 2017.. Pierwszą serię programu prowadził Robert Korulczyk, zaś dwie ostatnie - Mażena Rogalska.A jakie dziecko z Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty lubicie?. Jak grać w gry Gracze na zmianę rysunku karty pytańCzy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?. Dodano: 2020-10-03. świetne.. Obliczamy pole powierzchni kartki papieru: 21x30=630 cm Obliczamy pole powierzchni naklejek: 5x7= 35 cm Pole pow. kartki dzielimy .Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?. Matematyka.. Serwis zamknięty.. 6.1. głosów: 597. świetna!. Wykres i własności funkcji cosinus Zadania i sprawdziany.. CZY JESTEŚ PATRIOTĄ?. Udostępnij.. Emciaks 4 lata temu..

Brawo, jesteś mądrzejszy od 5-klasisty!

Do dyspozycji mamy pomocnika 5-klasistę którego możemy wybrać, wybrany uczeń postara się pomóc kiedy udzielimy błędnej odpowiedzi.. Z kim spotkał się chrząszcz w Szczebrzeszynie w wierszu Jana Brzechwy?. Tak wgl to jestem w 5 klasie xD.Kabaret Młodych Panów & Kabaret Skeczów Męczących - Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?. Ile kończyn ma ryba?. - polski teleturniej emitowany na antenie TV Puls od 29 października 2007 do czerwca 2009, oparty na amerykańskim formacie Are You Smarter than a 5th Grader.. I tak jak w oryginale mamy do wyboru pięciu pomocników z V klasy - tu są to: Inga, […]Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty ?. Matura poprawkowa - Matematyka - Sierpień 2018 Matematyka.. Dodaj grę do ulubionych.A jakie dziecko z Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty lubicie?. ujdzie; dno!. słabe.. Skomentuj.. CZY JESTEŚ MĄDRZEJSZY OD 5 - KLASISTY | Smav & Dominik Rupiński & Ola Długołęcka.. Wybranie tej opcji spowoduje dodanie skeczu do grupy Twoich ulubionych skeczów, dostępnych w Twoim profilu.. Wyjaśnienie: Następne pytanie.. 1,114,414 viewsCzy Jesteś Mądrzejszy od Piątoklasisty - to super gierka która oparta jest na prawdziwym teleturnieju nadawanym na TV Puls.. Jest to gra ciekawostki zabawa dla 2 do 4 graczy, w wieku 8 lat i starszych.. 2009-10-03 18:09:45 Kogo wolicie prowadzącego w czy jesteś mądrzejszy od 5- klasisty ?.

2009-10-08 17:54:55Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?

Dzięki temu, że uwielbiam geografię przeszłam ostatnie pytanie, choć i tak musiałam chwilę pomyśleć.Czy Jesteś Mądrzejszy Od 5-klasisty - Każdy z zawodników powinien poprawnie odpowiedzieć na jedenaście pytań.. Czy to prawda, że wszystkie biedronki to wyłącznie samice?. Do dyspozycji mamy pomocnika 5-klasistę którego możemy wybrać, wybrany uczeń postara się pomóc kiedy udzielimy błędnej odpowiedzi.. Haha… jestem w 5 klasie.. Warszawskie studio Cherrypick Games, to prawdziwy unikat na polskiej scenie producentów gier indie, na której działa w sumie ponad 200 firm.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Ile rzeczowników występuje w zdaniu "Kasia wzięła psa na spacer do parku"?. do ulubionych [?]. Sprawdź Czy Jesteś Mądrzejszy Od 5-klasisty - dzieciaki górą - Gra wzorowana na telewizyjnym teleturnieju, grać można tylko on-line, zagraj w darmowe gry online flash Milionerzy, (1 z 10) jeden z dziesięciu, Koło Fortuny, Czy Jesteś Mądrzejszy Od 5-klasisty.Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?. Sprawdź czy jesteś mądrzejszy od dziecka :-) Pytania są niby proste ale… Szkoda tylko, że jest tak mało pytań… zagłosuj!. Plansza Czy jesteś mądrzejszy od 5-ty równiarek wyzwań gra planszowa każdego z nas wiedzy przedmiotów nauczanych w piątej klasie..

2009-10-03 18:09:45 Jesteś mądrzejszy od 4- klasisty ?

Z ilu sylab składa się wyraz "nauka"?. Podczas gry możemy również skorzystać ze "ściągi" lub "gotowca" .Moje brawurowe starcie z tym wspaniałym teleturniejem, 2008r.. - polski teleturniej emitowany na antenie TV Puls od 29 października 2007 do czerwca 2009, oparty na amerykańskim formacie Are You Smarter than a 5th Grader.. Nie dość, że jako .Po emisji pierwszych odcinków, czołowy program rozrywkowy w nowejramówce TV Puls - nadawany o 20.00 teleturniej 'Czy jesteśmądrzejszy od 5-klasisty' - cieszy się prawie dwa razy .Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty?. 173 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Najmłodsi zobaczą kultowe, pełnometrażowe animacje Disneya - „Bambi", „Mała syrenka" oraz premierowy serial „Potwory kontra Obcy".. Onlinowa wersja znanego „teleturnieju".. Lecz w odróżnieniu od tamtego tutaj mogą zagrać wszyscy: dzieci, dorośli a nawet (a może przede wszystkim) piątoklasiści.. Podczas gry możemy również skorzystać ze 'ściągi' lub 'gotowca'.Przewodnik po Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?. 2011-05-04 18:21:02 Kogo wolicie prowadzącego w czy jesteś mądrzejszy od 5- klasisty ?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

2009-10-08 17:54:55 Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty ?

FunTest.pl.. Wyjaśnienie: Następne pytanie.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty?Czy Jesteś Mądrzejszy Od 5-klasisty - Każdy z zawodników powinien poprawnie odpowiedzieć na jedenaście pytań.. Wszystkim fanom dokumentów aukcyjnych PULS 2 poleca nowy, trzeci sezon serii „Handlarz doskonały" oraz kolejne .Sprawdź Czy Jesteś Mądrzejszy Od 5-klasisty - Gra wzorowana na telewizyjnym teleturnieju, grać można tylko on-line, zagraj w darmowe gry online flash Milionerzy, (1 z 10) jeden z dziesięciu, Koło Fortuny, Czy Jesteś Mądrzejszy Od 5-klasisty.Po emisji pierwszych odcinków, czołowy program rozrywkowy w nowejramówce TV Puls - nadawany o 20.00 teleturniej 'Czy jesteśmądrzejszy od 5-klasisty' - cieszy się prawie dwa razy większąpopularnością niż audycje emitowane w tym samym paśmie w Pulsie roktemu.Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?. GPlay: Minecraft Jest Nasz!. To przykładowe pytania jakie stawiane są uczniom w szkole .Udało Ci się odpowiedzieć na wszystkie podstawowe i dodatkowe pytanie poprawnie!. Rozwiązywanie równań - Sprawdzian - Klasa 7 Matura podstawowa .Odpowiedz na poniższe pytania i przekonaj się czy jesteś mądrzejszy od szóstoklasisty.. Matura podstawowa.. #103 (Martin Stankiewicz)Świąteczny tydzień (od 4 do 10 kwietnia 2015 roku) w kanale PULS 2 obfituje w najlepsze propozycje dla wszystkich widzów..Komentarze

Brak komentarzy.