Portale edukacyjne dla nauczycieli
Cytowanie treści zamieszczonych na blogu jest możliwe jedynie pod warunkiem oznaczenia źródła, czyli adresu www bloga: stawiamnaedukacje.pl oraz imienia i nazwiska autora tekstu.Najlepszy serwis edukacyjny dla dzieci w wieku 4-10 lat.. Publikowanie ich w naszym portalu jest całkowicie bezpłatne, więc każdy może dołączyć do regularnie poszerzającego się grona autorów.Projekty edukacyjne w szkołach mogą być niezwykle wartościową formą uczenia się dla osób, które rzeczywiście są w nie zaangażowane.. prawne, programy nauczania, scenariusze i konspekty lekcji, informacje o kursach, szkoleniach, pomoce dydaktyczne.Internetowe interesujące portale dla nauczycieli: - strona kuratorium - Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w .Portal Pracownia polonisty to profesjonalna platforma edukacyjna dla nauczycieli każdego etapu nauczania, która stanowi niezbędne narzędzie do zaplanowania, przeprowadzenia i ewaluacji lekcji języka polskiegoPortal edukacyjny dla nauczycieli, powstał, by stworzyć sieciową społeczność wszystkich osób, które uczestniczą w procesie wychowawczym.. Zasoby portalu są kompatybilne ze wszystkimi tablicami interaktywnymi i innymi urządzeniami wspomagającymi pracę nauczyciela, np. tabletami.Największy polski portal edukacyjny.. Epodreczniki.pl, podręcznik internetowy „Włącz Polskę", portale edukacyjne Instytutu Pamięci Narodowej, Telewizji Polskiej, Polskiego Radia czy Biblioteka Cyfrowa Ośrodka Rozwoju Edukacji to strony, które mogą być wykorzystywane do zdalnej pracy z uczniami w okresie .Dlanauczyciela.pl to portal wydawnictwa Nowa Era pełniący funkcję bazy i wyszukiwarki materiałów dydaktycznych ze wszystkich przedmiotów..

Znajdziesz tu kursy utworzone i prowadzone przez nauczycieli uniwersyteckich.

Scenariusze zajęć i karty pracy na terapie pedagogiczne.. Tematy przedstawione w czytelnej formie, filmy, infografiki i możliwość sprawdzenia wiedzy dzięki fiszkom i quizom.. Składa się z trzech podstawowych platform: uczeń, rodzic, nauczyciel.. Na portalu znajdziesz aż 10 000 interakcji: ćwiczenia, zadania, gry i quizy edukacyjne z Języka polskiego, Matematyki, Przyrody, Języka angielskiego.Wychowanie.pl - portal edukacyjny dla nauczycieli przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie, wychowawców, pedagogów i rodziców.. Z takich materiałów łatwo się uczyć!Szkolenie dla nauczycieli nr 6 - Pytania i odpowiedzi (60 min) - 14 października, godz. 19.30-20.30 - zapis webinarium jest dostępny TUTAJ Szkolenia techniczne dla administratorów Aby wesprzeć szkoły w procesie nauczania zdalnego z wykorzystaniem jednolitych narzędzi przez wszystkich nauczycieli, firma Microsoft przeprowadzi także .Doskonalenie zawodowe nauczycieli - komunikat w sprawie wniosków 2020-10-19 Komunikat Magdaleny Węgrockiej-Szwalec, Zastępcy Dyrektora Wydziału Edukacji w sprawie wniosków wynikających z potrzeb doskonalenia zawodowego nauczycieli w 2021 roku skierowany do dyrektorów samorządowych szkół i placówek:Dostęp tylko dla zarejestrowanych nauczycieli Masz wyłączny dostęp do treści edukacyjnych, bo na nowe dlanauczyciela.pl mogą się dostać tylko zarejestrowani nauczyciele, którzy przeszli weryfikację telefoniczną; portal jest niedostępny dla uczniów i osób postronnych.Jest to miejsce gromadzenia informacji, mających charakter edukacyjny, które mogą być pomocne w przygotowaniu lekcji..

Wybieramy klasę, potem przedmiot i temat z listy.Zdobywcy Wiedzy to również świetne narzędzie dla rodziców i nauczycieli.

Aktualizacja 9 sierpnia 2020.Projekt Polski Portal Edukacyjny [email protected] powstał i był realizowany w latach 2000-2011 dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.. zm.) w razie niewykorzystania przysługującego urlopu wypoczynkowego z powodu rozwiązania lub wygaśnięcia stosunku pracy, powołania do zasadniczej służby wojskowej albo do odbywania zastępczo obowiązku tej służby, do okresowej służby wojskowej lub .. Biblioteka literatury dla dzieci i młodzieży: bajki, lektury, opowiadania i wiersze, jak również gry i zabawy dla najmłodszych Biblioteka buddyjska (fragmenty książek, felietonów, artykułów i wywiadów nauczycieli buddyjskich)Portal wiedzy dla nauczycieli zawierający bezpłatne zasoby edukacyjne, które są dostosowane do wszystkich etapów kształcenia.. Strona jest prosta, czytelna i nie wymaga rejestracji.. Znajdziesz tu materiały ułatwiające organizację pracy w trakcie całego roku szkolnego, niezbędne do przygotowania i prowadzenia zajęć.Drogi Użytkowniku naszego portalu!. Pragniemy, aby edukacja była interesująca i dostarczała mnóstwo satysfakcji.Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć w szkołach - rekomendacje dla nauczycieli i dyrektorów..

Na łamach serwisu Edux.pl zamieszczamy nadsyłane do nas publikacje edukacyjne nauczycieli rozmaitych szczebli kształcenia.

W części przeznaczonej dla ucznia, można znaleźć pomoce, informacje, rozrywkę.. 2 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r.- Karta Nauczyciela (tekst jedn.. Umożliwia łatwy dostęp do ważnych informacji i materiałów oraz możliwość dyskusji na tematy związane z wychowaniem.. Znajdziesz tutaj wiele użytecznych i ciekawych informacji ze świata dydaktyki.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Witaj na Portalu Edukacyjnym Uniwersytetu Gdańskiego!. Jesteś na stronach portalu edukacyjnego Edux.pl zawierającego: · bogatą bazę materiałów dla nauczycieli do pracy dydaktyczno - wychowawczej, · artykuły dla rodziców, studentów, uczniów oraz innych osób poszukujących rozmaitych informacji, · tablicę ogłoszeń związanych z tematyką edukacyjną, · bank stancji dla studentów, uczniów i .Portal dlaucznia.pl to baza niezbędnej wiedzy dla każdego ucznia szkoły ponadpodstawowej..

Rządowy serwis, który ma wspomóc uczniów, nauczycieli i rodziców w temacie edukacji online podczas społecznej kwarantanny.

Skuteczna nauka połączona ze świetną zabawą!W portalach dla nauczycieli znajdziemy zaś: artykuły, publikacje, informacje na temat awansu zawodowego, forum dyskusyjne, dane o reformie szkolnictwa, różnorodne informacje o szkolnictwie, porady, itd.. ZAPISZ SIĘ!. W module dla rodziców mamy: rankingi szkół, informacje o korepetycjach, wskazówki metodyczne dla rodziców, standardy egzaminacyjne.Portal dla pedagogów szkolnych, nauczycieli specjalistów i wychowawców.. Pozwala w łatwy sposób śledzić postępy dziecka w nauce, a nawet zadawać prace domowe.. Educarium portal edukacyjny to miejsce dedykowane w szczególności nauczycielom i rodzicom.. Przekonujemy się o tym dzięki wielu inicjatywom, które na przestrzeni ostatnich lat działy się i dzieją się dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli w całej Polsce.Zgodnie z art. 66 ust.. Olbrzymia baza materiałów dydaktycznych dla rodziców i nauczycieli - wartościowe bajki i opowiadania, rozwijające ćwiczenia i łamigłówki, nauka kilku języków obcych.. Zawiera szereg informacji przydatnych w praktyce szkolnej, na temat awansu .Drogi Użytkowniku naszego serwisu!. Platformą wspierającą działanie Portalu Edukacyjnego jest Moodle.Strona jest administrowana przez Centrum Informatyczne UG.Platformy i portale edukacyjne dla dzieci przydatne do nauki w domu..Komentarze

Brak komentarzy.