Skreśl w każdym rzędzie jeden wyraz który nie pasuje do pozostałych
Przeczytaj te .. żek żur żer żan pie za ma sa twa a pa bak gi wa że ta 75.. Test "Sprawdž sie :-)" Dorysuj brakujqce elementy na dolnym rysunku.. („Ćwiczenia" str. 42. zad.2) Uzupełnij zdanie wybranym przymiotnikiem w odpowiedniej formie z zadania 2.. Puzon jest instrumentem dętym blaszanym drewnianym.. zarozumiały nadęty miły pyszałkowaty wyniosły uparty zawzięty nieugięty uległy nieustępliwy niemiły nieuprzejmy wyrozumiały niegrzeczny 2.Zadanie: który wyraz nie pasuje do pozostałych Rozwiązanie:róża,dróżka,żaba,jeż nie pasuje wyraz dróżka , bo jest to wyraz z quot ż quot wymiennym dróżka gt droga pozostałe wyrazy są z quot ż quot niewymiennym rzeka,jarzębina,brzuch,węgorz nie pasuje wyraz rzeka, bo pozostałe wyrazy mają quot rz quot po spółgłoskach rowerzysta,gitarzysta,wzorzysty,orzech nie pasuje .który wyraz nie pasuje?. 2-rzeka,jarzębina,brzuch,węgorz.z W każdym rzędzie skreśl rysunek, który nie pasuje do pozostałych.. minus trzydzieści trzy jedenastych.). kapusta, róża, burak marchew jeleń, dzik owca, żub jaskółka, dzięcioł, zając, skowronekW każdym rzędzie skreśl wyraz, który nie pasuje do pozostałych.. zarozumiały nadęty miły pyszałkowaty wyniosły uparty zawzięty nieugięty uległy nieustępliwy niemiły nieuprzejmy wyrozumiały niegrzeczny 2.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Skreśl w każdym rzędzie jeden wyraz, który nie pasuje do pozostałych.

85 Policz patyczki w każdym wzorze.. Czas przyszły Jaskółki budują gniazda.. (zadanie dla dzieci,które znają litery).W każdym rzędzie wyszukaj jeden wyraz i skreśl litery, które nie są potrzebne.. Niemily nieuprzejmy wyrozumialy niegrzeczny.. Ćwiczenia edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna cz. 2Zadanie: w każdym rzędzie jeden wyraz nie pasuje do pozostałych Rozwiązanie: a dwójka wymienia się na quot dwoje quot , pozostałe są niewymienne b rzeźba Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.1.. („Ćwiczenia" str.42 zad.3) Żuraw i czapla nie wzięli ślubu bo byli.Skreślamy wyrazy, które nie pasują do zdań: Klarnet jest instrumentem dętym drewnianym blaszanym.. Źródłem dźwięku w instrumentach dętych jest metal powietrze.. Ułóż z patyczków jeden z wybranych wzorów.. Zarozumialy nadety mily pyszalkowaty wyniosly.. Czas teraźniejszy Już niedługo będzie upalnie.. Wyjaśnij dlaczego wybrany przez ciebie wyraz nie pasuje do pozostałych.. Skreśl w każdym rzędzie jeden wyraz, który nie pasuje do pozostałych.. jedna cała i jedna piąta) 4/2 (czyt.cztery drugie) Zbiór 2 4 3-3-1,5 2²(czyt.dwa do potęgi drugiej-33/11(czyt.. Ułóż z nich wzór według własnego pomysłu .Nie wypowiadamy głośno ich nazwy ..

2010 ...Skreśl w każdym rzędzie jeden wyraz, który nie pasuje do pozostałych.

angielski .. 10,0 0 2³ ( czyt.. 19 z Zamaluj na czerwono wszystkie pola z kwadratami, na zielono - z kołami, na niebiesko - z trójką-tami, a na żółto - z prostokątami.. Podkrešl wyraz, który pasuje do .. Pozostałe rysunki pokoloruj.. Face Hair Age Build W każdym wierszu skreśl jeden wyraz, który nie pasuje do pozostałych.. Zbiór 1.. Czas przeszły.. Podkreśl przymiotniki, które wskazują zachowanie czapli lub żurawia.. miły - groźny - sympatyczny - przyjemny.. 2 W każdym szeregu skreśl czasownik, który nie pasuje do pozostałych.. 1 1/5( czyt.. zarozumiały nadęty miły pyszałkowaty wyniosły uparty zawzięty nieugięty uległy nieustępliwy niemiły nieuprzejmy wyrozumiały niegrzecznySkreślamy w każdym rzędzie wyraz, który nie pasuje do pozostałych: życzliwy - dobroduszny - złośliwy - serdeczny.. (ćwiczenia str. 42. zad.2) Uzupełnij zdanie wybranym przymiotnikiem w odpowiedniej formie z zadania 2.. Podkreśl przymiotniki, które wskazują zachowanie czapli lub żurawia.. morze korzeń urząd rząd rzeka rzepa rzemieśnik rzemień rzodkiewka brzoskwinia jarzębina jarzyna brzoza orzechy węgorze porzeczkaOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. które tworzą dany wyraz.. Zapisujemy nieskreślone wyrazy w kolejności alfabetycznej: cenny, drogi, kosztowny, miły, przyjemny, serdeczny, sympatyczny .Skreśl w każdym rzędzie wyraz, który nie pasuje do pozostałych życzliwy * dobroduszny * złośliwy * serdeczny * miły * groźny * sympatyczny * przyjemny * drogi * bezwartościowy * cenny * kosztowny *Wyrazy, które pozostały nieskreślone w każdym rzędzie, to wyrazy o podobnym znaczeniu.🎓 Skreślamy niepasujące wyrazy i podkreślamy te, które pasują do żurawia lub czapli: Odpowiedź na zadanie z Elementarz XXI wieku..

3 p.W każdym rzędzie skreśl zwierzę, które nie pasuje do pozostałych.

(ćwiczenia str.42 zad.3) Żuraw i czapla nie wzięli ślubu bo byli.Wpisz jak najwięcej słów do podanych kategorii.. drogi - bezwartościowy - cenny - kosztowny.. Skreśl w każdym rzędzie jeden wyraz, który nie pasuje do pozostałych.. 2012-03-05 16:31:26; Znajdź intruza w szeregu wyrazowym .. Potem weź 10 patyczków.. 2011-06-06 15:57:20; Wypisz z każdego szeregu wyraz, który nie pasuje do pozostałych 2011-03-28 20:23:07; Jaki wyraz nie pasuje do pozostałych,dlaczego ?. Podkreśl przymiotniki, które wskazują zachowanie czapli lub żurawia.. 🎓 Skreśl w każdym rzędzie jeden.Zad.. WYJAŚNIJ, czym różni się ten wyraz od form pozostałych słów w danym przykładzie.. dwa do potęgi trzeciej.). Podkresl przymiotniki ktore okreslaja zachowanie zurawia lub czapliW każdym zbiorze jedna z liczb nie pasuje do pozostałych.Skreśl tę liczbę.Jak nazwałbyś liczby w otrzymanym zbiorze?. Przekształć zdania według wzoru.Skreśl w każdym rzędzie jeden wyraz, który nie pasuje do pozostałych.. WYJAŚNIJ, czym różni się ten wyraz od form pozostałych słów w danym przykładzie.Skreśl wyraz, który nie pasuje do pozostałych.. (ćwiczenia str.42 zad.3) Żuraw i czapla nie wzięli ślubu bo byli.W każdym rzędzie śkreśl wyraz ,który nie pasuje do pozostałych..

W każdym zbiorze wykreśl wyraz, który nie pasuje do pozostałych.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt