Popatrz na ilustracje i wstaw this that these lub those
Zapisz notatkę w zeszycie.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.these - te, ci - używamy w liczbie mnogiej, do określenia czegoś/kogoś kto jest blisko np te dziewczynki these girls.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Angielski na maturze.. Wstaw This, That, These lub Those i właściwą formę czasownika be.. 2014-10-15 17:57:55; uzupełnij zdania przymiotnikam i przysłówkami z ramki w odpowiednim stopniu.. Przymiotniki mogą mieć stopień wyższy, którego używamy do porównanie dwóch rzeczy lub stopień najwyższy(tak jak w j. polskim) W j. angielskim inaczej stopniujemy przymiotniki tzw. „krótkie" i tzw. „długie", wielosylabowe lub kończące się na -ing/ These are caps.. liczba pojedyncza liczba mnoga blisko this these daleko that those this - ten, ta, to - używamy w liczbie pojedynczej, do określenia czegoś/kogoś co/kto jest blisko np ta dziewczynka this girl that - tamten, tamta, tamto - używamy także w liczbie pojedynczej, […]1 Ćwiczenia utrwalaj Ące zagadnienia gramatyczne dla uczniÓw szkoŁy podstawowej opracowała: anna kargulSzukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. I trzeba wpisac te wyrazy do danej kolumny: baby, dog, elephant, fish, aeroplane, bus, eagle, animal.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Popatrzeć na ilustracji i popraw zdanie..

Popatrz na ilustracje i uzupełnij zadania przysłówkami z ćw.6 str.20 .

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Those are her .Kiedy chcemy pokazać daną rzecz lub osobę, pokazując jednocześnie naszemu rozmówcy o czym mówimy, musimy odnieść się do konkretnego przedmiotu lub człowieka.. 3 Zakreśl właściwe opcje.. zadanie 3: Zadaj pytanie i na nie odpowiedzKliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ popatrz na ilustracje i napisz w zeszycie zdania uzywajac this,that thest lub thosePopatrz na obrazki bena.uzupełnij jego dzisiejszy wpis.. Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. (W pokoju gościnnym znajduje się angielski obraz)(Na stole znajduje się książka) Dla rzeczowników w liczbie mnogiej: There + are + rzeczownik w liczbie mnogiej + reszta zdania There + are + two books + on the table (Na stole znajdują się dwie książki) PYTANIA.. napisz o tym: 2012-11-10 17:37:42; Popatrz na obrazki na s 68.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Popatrz, Pirat.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Those are her ...Przeanalizuj tabelkę i dowiedz się kiedy stosujemy określniki this, that, these, those.

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2013-09-26 14:56:11Rzeczowniki niepoliczalne używane są z "some", "any" lub bez niczego.. 2015-05-28 15:36:25; Popatrz i napisz, język angielski kto pomoże?. Aby utworzyć pytanie z użyciem konstrukcji „there is/are", należy „is/are" przenieść na początek zdania.. 2012-06-17 21:56:59; Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32; Napisz, a, an lub .Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32 Uzupełnij dialog, używając wyrazów z ramki 2013-03-21 20:05:00 Uzupełnij zdania , używając a lub an .. 4 Przeczytaj tekst i odpowiedz na .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.3 Popatrz na obrazki.. Wstaw This, That, These lub Those i właściwą formę czasownika be.. To zadanie to 7 na 21 zeszyt ćwiczeń wo… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania zaimkiem this, that, these lub those oraz właściwą formą czasownika be.3 Popatrz na obrazki..

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.oraz those (dla lm.).

Słowo „ten" (this), „tamten" (that), „te" (these) lub „tamte" (those) są słowami z których warto skorzystać.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Podręcznik: str. 80 ex.. Na przykład: Rzeczowniki policzalne: There is a mouse in the garden.. W pierwszej kolumnie jest `a` a w drugiej `an`..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt