W nawiedzonym domu indianin joe nie znalazł tomka i hucka ponieważ
Nareszcie dzieciom udało się wydostać .. Kiedy chciał wejść na górę zawaliły się pod nim schody D.. Autor opisał barwne, chwilami przerażające przygody Tomka, pokazał, jak jego bohater dorasta, jak radzi sobie z problemami.Odpowiedz na pytania z Tomka Sewyera.. D. chkopcy dobrze ukryli siq w ciemnej wnqce.. Przez resztę dnia bawili się, a w sobotę po południu zjawili się przed opuszczonym domostwem.. Przyrodni brat Tomka nazywał się: a) Sid b) Jim c)Ben 4.. Mężczyźni mówili o jakimś przedsięwzięciu i wyjeździe do Teksasu, a potem chcieli ukryć w domu sześćset dolarów.Co robił Joe kiedy Tomek i Huck poszli na ryby?. W pewnym momencie Tomek zobaczył Indianina Joego .. W mych rękach znalazł się egzemplarz wypuszczony na nasz rynek przez Wydawnictwo Skrzat.Pracowali w pocie czoła przez wiele godzin, kopiąc w różnych miejscach, aż uznali, że zapewne jakaś czarownica rzuciła urok i dlatego nic nie mogą znaleźć.. Wokół .Hucka przygarnęła wdowa Watson, obaj chłopcy zostali bogaczami, ponieważ za swoją odwagę mogli zatrzymać pieniądze, które Tomek odnalazł w pieczarach.. Potem Tomek przypomniał sobie, że powinni szukać w miejscu, które wskaże im cień drzewa, padający dokładnie o północy.Ten test jest do dupy Tomek miał 12 lat i znaleźli skarb w opuszczonym domku.Tomek, który znów znalazł się na ustach całego miasta, w dzień był szczęśliwy, że zdobył się na odwagę powiedzenia prawdy, w nocy zaś umierał ze strachu przed Indianinem Joem..

W nawiedzonym domu Indianin Joe nie znalazł Tomka i hucka, ponieważ A.

Zeznania Tomka w sądzie.. Indianin Joe chciał zemścić się na pani Douglas.13.. W nawiedzonym domu Indianin Joe nie znalazt Tomka i Hucka, poniewaŽ A. chkopcy dobrze ukryli siq w ogromnej szafie.. Indianin Joe chciat zemšcié siq na pani Douglas (czytaj: daglas).Tomek - chodzący kłopot, utrapienie mieszkańców miasteczka i jego zbuntowany przyjaciel Huck muszą znaleźć mapę z lokalizacją skarbu piratów, by zapobiec skazaniu niewinnego człowieka.. Nim ktokolwiek zdążył się zorientować, Indianin Joe uciekł przez okno.. Potem dodał, że tej nocy śniły mu się szczury.. Chłopcy dobrze ukryli się w ogromnej szafie B. Chłopcy szybko uciekli przez okno C.. Przygody Tomka Sawyera!. Dało mu to możliwość zapobiegnięcia tragedii.48.. - Uczeń tworzy wypowiedź bogatą treściowo, w której opisuje okoliczności, przebieg i skutki przygody Tomka i Becky w pieczarach oraz nadaje swojemu tekstowi tytuł.. Najważniejsze informacje o lekturze - Powieść została wydana w 1876 roku, natomiast pierwsze polskie wydanie w 1901 roku.Kiedy ucichło zamieszanie z powodu pogrzebu Joego,Huck i Tomek powrócili do pomysłu odnalezienia ukrytego gdzieś przez Indianina skarbu.Chłopcy odnależli skrzynię z pieniędzmi w pieczarach.W chwili,gdy przenosili ją do domu pani Douglas,aby ją tam schować,zostali zabrani na przyjęcie u wdowy.Tam sąsiad pani Douglas wyjawił,że to .Pracowali w pocie czoła przez wiele godzin, kopiąc w różnych miejscach, aż uznali, że zapewne jakaś czarownica rzuciła urok i dlatego nic nie mogą znaleźć..

Skarb w nawiedzonym domu odnalazł Indianin Joe.

próbował wrócić do domu i zostawić kolegów na wyspie.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraO Tomku Sawyerze po raz pierwszy usłyszano w 1876 roku.. Potem Tomek przypomniał sobie, że powinni szukać w miejscu, które wskaże im cień drzewa, padający dokładnie o północy.Podczas gdy Indianin znalazł w nawiedzonym domu skrzynię ze środkami płatniczymi, Huck na rozkaz Tomka śledził zbója, dzięki czemu poznał jego nikczemne plany wobec wdowy Douglas.. Treść 3 p.. U góry znajdziesz quiz Tomek Sawyer.Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".. Tomek uznał, że muszą być szczególnie uważni, bo sen zapowiadał kłopoty.. C. kiedy chcia+wejšé na górq, zawali+y siq pod nim schody.. 1.Gdzie mieszkał Tomek 2.Jak nazywała się ciocia tomka 3.Jego najlepsi przyjaciele 4.Co dostawało się za 6 zóltych kartek w wakacyjnej szkole 5.Kto to był Sid 6.Co zrobił Indianin joe 7.. Chłopcy dobrze ukryli się w ogromnej szafie b. Chłopcy szybko uciekli przez okno dachowe c.. „Głuchoniemy" Hiszpan, który właśnie przemówił, i Indianin Joe!. Kiedy chciał wejść na górę, zawaliły się pod nim schody d.. 3.Indianin Joe po zeznaniach Tomka a) został zwolniony z kaucją b)uciekł z sali sądowej c)został osadzony w areszcie d)rzucił się niespodziewanie na chłopca 4.W nawiedzonym domu Indianin Joe nie znalazł Tomka i Hucka ,ponieważ a) chłopcy dobrze się ukryli w ogromnej szafieTomek nie mógł się doczekać wizyty w nawiedzonym domu, lecz Huck przypomniał mu, że jest piątek..

Chłopcy znaleźli skarb w pieczarach.W nawiedzonym domu Indianin Joe nie znalazł Tomka i Hucka, ponieważ a.

Co robił Tomek na swoim własnym pogrzebie?. Chłopcy dobrze ukryli się w ciemnej wnęce 14.. 10 cze 2012, 22:55:59 Reply .Opowiedział całą prawdę.. B. chkopcy szybko uciekli przez okno dachowe.. Rozdział 24.. Najpierw trafiają do nawiedzonego domu, potem do tajemniczej jaskini, by w końcu stoczyć pojedynek na sali sądowej .Sprawdź swoją wiedzę o przygodach pewnego urwisa Tomka Sawyera.. Wkrótce potem w wejściach do pieczar założono kraty , a po jakimś czasie przy jednej z nich znaleziono zwłoki Indianina .Ledwo chłopcy odważyli się wejść do zaklętego domu, musieli się ukryć, bo nieoczekiwanie pojawiło się dwóch mężczyzn.. Rozdział 25.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Chłopcy rozpoznają Indianina Joego.. Kto w żeczywistości zabił człowieka 8.Co znaleźli chłopcy w nawiedzonym domu 9.Jak zemścili się chłopcy na nauczycielu 10.Żył w latach 1835-1910, do jego najpoczytniejszych powieści należą książki „Przygody Tomka Sawyera", „Przygody Hucka" czy „Książe i żebrak".. chował się i słuchał kazania.. Zdaniem Hucka Finna brodawki można było usunąć za pomocą: a) zdechłego szczura b) zdechłego kota c .W niedzielę mieszkańcy zbierają się w kościele i okazuje się, że Sawyer z Becky nie wrócili z pikniku.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury pt. Na pikniku Tomek, Becky i inni poszli do pieczar, a oni dwoje się zgubili..

Gdzie chcieli się udać indianin Joe i jego wspólnik?

Okazuje się, że dzieci zgubiły się w jaskiniach i nie mogły znaleźć wyjścia.. Indianin Joe chciał zemścić się na pani Douglas.d)bawić się cały dzień w Indian i piratów.. Dopiero po wielu godzinach błąkania się tunelami opuściły grotę i powróciły do domu.streszczenie przygody tomka sawyera i w pustyni i w puszczy.. Tomek, który znów znalazł się na ustach całego miasta, w dzień był szczęśliwy, że zdobył się na odwagę powiedzenia prawdy, w nocy zaś umierał ze strachu przed Indianinem Joem.. ćwiczył jogę.. Pomyślał jednak, że to przewidzenie i dalej szukał drogi wyjścia z pieczar.. - Uczeń nie tworzy wypowiedzi bogatej treściowo;Witaj na stronie Quizz.pl.. Gdyby Mark Twain żył dzisiaj, napisanym do niego list i byłby to .zakratowanie wejścia do pieczar, śmierć Indianina, znalezienie skarbu przez Tomka i Hucka.. Co znalazł indianin kiedy uderzył w coś nożem .W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie.. Akcja powieści rozgrywa się w: a) w Polsce b) w Ameryce Płn. c) w Anglii 2.. Od tamtego czasu książka doczekała się wielu wznowień, licznych przekładów, a także nie jednej ekranizacji.. Chłopcy szukają skarbu w opuszczonym domu.. Miałam taki test w piątej klasie, dlatego właśnie dzięki takim testom dostałam dobrą ocenę ;) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraM.Twain Przygody Tomka Sawyera Test ze znajomości lektury 1.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.. W malowaniu płotu Tomkowi pomagali: a) Jim i Mary b) ciotka Polcia i Sid c) koledzy 3.. Ucieczka Indianina z sali rozpraw.. Chłopcy dobrze ukryli się w ciemnej wnęce 14. .. byłem tam, biegałem razem z Tomkiem i nie myślałem już o szarozielonych ścianach mojego szpitala.. Jest to nie byle jakie zadanie!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt