Uzupełnij dialogi tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty
Wpisz w każdą lukę (4.1.-4.4.). Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Przeczytaj poniższy tekst.. Zadanie 3.2.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. Uzupełnij na podstawie obrazka., Mum?. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. Przeczytaj teksty.. C.Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga.. Y: Great.Uzupełnij dialogi.. Uzupełnij luki 1-4, wybierając jedną z podanych możliwości a,b lub c, tak aby otrzymać logiczny, spójny i poprawny językowo teks..

brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

Wpisz w każdą lukę (1-4) brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać logiczne i spójne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialog.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzupełnij dialog tak,aby otrzymać spójne i logiczny tekst zad 1 angielski klasa 8W zeszycie uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. (0-4) Dla każdej z opisanych sytuacji (5.1.-5.4.).

brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.

przetłumacz go.. Uzupełnij luki 1-5 , wybierając jedną z podanych mozliwość (A…Uzupełnij dialogi.. Uzupełnij na podstawie obrazka.DAM JAN .. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. ZADANIE 5.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Could you help me?Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku hiszpańskim.Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. 6.2.Uzupełnij dialogi 3.1.-3.2.. Mark: Hi, I'm Mark.Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Uzupełnij dialogi 1-2.. You'veUzupełnij dialogi.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z .Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę (1.1.-1.6.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

- 6.3. brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Y: Oh dear.Uzupełnij dialogi.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.. B: Oh, I'm _____ that.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Zadanie 3.1.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.. Uwaga!. .W zeszycie Uzupełnij dialogi Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty Shizuna Shizuna W poniższym zadaniu jest możliwych kilka różnych odpowiedzi.Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę (7.1-7.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. X: Mum, could I stay at home today?Warto więc umiejętnie wprowadzać wypowiedzi dialogowe do opowiadań.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. 2018-11-10 12:15:46; Uzupełnij zdania 1-4 podanymi wyrazami w odpowiedniej formie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii .Uzupełnij dialog.. pokaż odpowiedź.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (6.1. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

wybierz właściwą reakcję..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt