Opisz swój ulubiony przedmiot rzecz
2011-09-29 17:11:07 Używając przymiotników opisz wybrany przedmiot 10zdań 2012-11-20 15:42:19 opisz swój ulubiony przedmiot 2014-05-20 17:59:26Wstęp: - napisz, co jest przedmiotem Twojego opisu, jak ten przedmiot nazwałaś i dlaczego akurat tak, od kogo go dostałaś/ gdzie kupiłaś i kiedy.. Opis miejsca 5.. Uczniowie nie będą mieli trudności z pisaniem takich prac, ponieważ nawet pierwszoklasistki potrafią jednoznacznie powiedzieć, jaka lekcja należy do wszystkich, które najbardziej im się podobają.Mam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam więcej problemów.. Jest dośc duży.. Napisana przez: kasiakasiutka.. Jak dobrze napisać opis?. .Tłumaczenie słowa 'ulubiony przedmiot szkolny' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Moj ulobionu przedmiot to Historia, poniewaz mozna sie dowiedziec dyrzo o Polsce i o całym świecie.. jego boki są koloru czerwonego.. (akapit) Rower ma kolor fioletowy.Ma nisko osadzoną czarną kierownicę ,która zgrabnie jest wygięta,dzięki czemu rower wygodnie się prowadzi.Pojazd jest wyposażony w koła o grubych oponach.Koła te mają szprychy na których, są koraliki .Podczas jazdy ładnie to .Opisz swój ulubiony przedmiot (chodzi o rzecz) Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!.

Opis przedmiotu 3.

** Mój ulubiony przedmiot ** (akapit) Moim ulubionym przedmiotem jest rower,który dostałam na urodziny od babci.. Opisz swojego ulubionego bohatera książkowego lub filmowego.. jest kwadratowy.. Adam Mickiewicz Edukacja Jan Kochanowski Literatura podmiotu Literatura przedmiotu Matura ustna z języka polskiego nauczyciel nauka Przemówienie Szkoła.Jaki jest mój ulubiony przedmiot szkolny?. Mój pokój jest mały, ale bardzo przytulny.. Zwierzątko domowe, które masz lub chciał(a)byś mieć.. Użyj przymiotników.. str. 108, zadanie 4) i opisz wybrany przedmiot.Opis przedmiotu - ocena Na końcu naszego opisu musimy go ocenić i opisać swój stosunek do niego - czy ten przedmiot lubimy, czy nie, z jakim wydarzeniem nam się kojarzy itd.. Mój telefon jest koloru .Opisz swoj ulubiony przedmiot ( rzecz ) Dopytaj ; .. Moim ulubionym przedmiotem jest kubek.Dostałam go na urodziny od koleżanki.Jest wykonany z ceramiki,ma wygodny uchwyt.Narysowane na nim są lesne zwierzęta ,a wśrd nich Królewna Snieżka.Bardzo lubię mój kubek.Codiennie pije z niego mleko,herbatę czasami kakao.Opisz swój ulubiony przedmiot.. ( np. zabawka :/ ) sugerować się tym: 1.co to jest?. .Tłumaczenie słowa 'ulubiona rzecz' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. 2.kształt , wielkość 3.elementy charakterystyczne, z czego zrobiony 4.barwa , rodzaj powierzchni (faktura) 5.do czego służy 6.ocena estetyki i funkcjonalność Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-04-03 14:06:58Mój ulubiony przedmiot (rzecz) I have two favourite things..

Mój ulubiony dzień w tygodniu.

Sport pomagał mi utrzymać dobrą kondycję .. List z .Moim ulubionym przedmiotem w szkole było wychowanie fizyczne ponieważ zawsze lubiłem sport.. Rozwiązania (1) Autor: WojownikS1.. Opis za Słownikiem Języka Polskiego PWN 1. wypowiedź lub tekst, w których są opisane jakieś osoby, przedmioty, zjawiska lub sytuacje; też: czynność opisywania czegoś 2. objaśnienia i podpis do rysunku, mapy itp.„Mój ulubiony przedmiot.". Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Jest on bardzo szczególny, ponieważ został wykonany własnoręcznie.Opisz dowolny przedmiot (biżuteria, ubiór, książka).. Trzymam w nim różne przybory jak długopisy, kredki, linijki, gumkę , temperówkę, piaski i ołówki .Mój ulubiony przedmiot (rzecz) Jak wydał(a)byś pieniądze wygrane na loterii?. Ta komórka jest bardzo dobra , ma miliony opcji , dzięki których można jeszcze bardziej upiększyć swój telefon .. Autor: dafcio23, 2013-03-19 20:58:03 Dodaj do: opisz swój ulubiony przedmiot szkolny.. Rozwinięcie: - wielkość przedmiotu, materiał z jakiego został wykonany, szczegółowy opis (w przypadku miśka głowa, oczy, nos, pozostałe części ciała), cechy szczególne (np. łata na prawym ramieniu) Zakończenie: - co sądzisz o .Jaki niezwykły przedmiot był w posiadaniu dzieci?. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneOpisz swój piórnik !.

Ogłoszenie o zagubionej rzeczy.

Ma dotykowy wyświetlacz.. Odpowiedź.. Moją ulubioną rzeczą jest komórka dotykowa marki Samsung.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię.. na języku polskim rozwijam swoje umiejetnosci takie jak czytanie, pisanie, wypowiadanie się.. Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia.. Jest czarno - różowy , prostokątny z zaokrąglonymi brzegami .. I got mine when I finished primary school.Opisz dowolny ulubiony przedmiot w domu, postaraj się aby opis był szczególny, aby z tego opisu odczytać można było sprytnie sentyment do tej rzeczy.. źródło:Opis za Słownikiem Języka Polskiego PWN 1. wypowiedź lub tekst, w których są opisane jakieś osoby, przedmioty, zjawiska lub sytuacje; też: czynność opisywania czegoś 2. objaśnienia i podpis do rysunku, mapy itp.85% Opis przeżyć wewnętrznych "Zginął mój pies" 79% Opis Maksa - psa; 80% Moja rodzina.Opisz swoj ulubiony przedmiot (telefon) .. pliss pomóżcie mam to na jutro!. od Agaokupniarek 13.09.2017 Zaloguj się by dodać komentarz Co chcesz zrozumieć?. Najbardziej lubiłem grać w piłkę nożną i byłem w tym dobry.. ksztalt,kolor,wielkosc ,material,ocena Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. mój ulubiony przedmiot w szkole dlaczego lubię uczyć się języka polskiego jaki przedmiot w szkole lubisz i dlaczego opisz ulubiony przedmiot w szkole opis ulubionego przedmiotu w szkole..

Przeczytaj rozdział „Jak opisać przedmiot?".

Opis przeżyć wewnętrznych 7.. Opis obrazu.. Czy się z tym zgadzasz?. Na drzwiach wejściowych naklejony jest plakat mojej ulubionej gry, który dodaje nieodpartego uroku temu miejscu.Chłopcy i dziewczęta uczęszczające do szkoły spędzają większość czasu w szkole.. Opis - moje mieszkanie.. ma też wejście pod słuchawki i miejsce na kartę pamięci.1.. teraz nie mam na to czasu Lekcję wychowania fizycznego były zawsze ciekawe i różne.. W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów.. Opis postaci 4.. Opis sytuacji 6.. Ściany mienią się w różnych odcieniach fioletu.. ,Opis przedmiotu, co opisuje, do czego służy, jak wygląda?. Dlatego nigdy się na nich nie nudziłem.Jest to oczywiście problematyczne, gdyż wszyscy mamy swoje ulubione projekty i własne pomysły na temat tego, czym powinien zajmować się Parlament.. Zacznijmy od tego .Zapisz swoj glos w dzskusji na temat Jak wzyjsc ze skorupki wiersz pt Rozmowa Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: polka 28.10.2010 (16:05) czy kodeks rycerski powinien obowiazywac i dzis uzasadnij swoj poglad odwolaj Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: lidka1998 31.1.2011 (19:00)Jej wymiary to 202x143.. In the front of you there`s the kitchen.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opisz swoj ulubiony przedmiot (telefon) .. Pomożecie mi z tym .. Opis obrazu Moim ulubionym przedmiotem w domu jest obraz, który podarowała mi moja babcia.. W moim przypadku ulubionym przedmiotem jest „Wiedza o Społeczeństwie".. Opisze wam go dokładnie .. służą one do regulacji dźwięku, blokady i uruchomienia aparatu.. Opis przedmiotu 3.. Ocena: jest ładny, brzydki, nie podoba mi się, podoba mi się, nie ma w nim nic szczególnego, przywołuje miłe (lub złe) wspomnienia, dobrze (lub źle) mi się .moja ulubiona rzecz moją ulubioną rzeczą jest mój telefon komórkowy.Dostałam go od mamy.. Chciałbym zatem wykazać, iż ten przedmiot ma swoje zalety..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt