Przeczytaj tekst uzupełnij luki 51 56 właściwymi wyrazami
Zapytaj swoich rodziców ile mają lat, co lubią, czym się interesują i uzupełnij podpisy.. Spośród wyrazów podanych w ramce (A-F) wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki (6.1-6.3).. Sześć wyrazów zostało podanych dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. 05.06.2020 .Ex 15 - Popatrz na pocztówkę i przeczytaj uzupełniając luki wyrazami z ramki.. Uwaga!. Good Luck☺Ex 4 - przeczytaj wywiad, w luki wstaw odpowiednie pytania, następnie wysłuchaj CD 2.35 2.35.mp3.. Wybierz odpowiednią literę (A-F) obok każdej luki .Grupa A | stro na 4 z 4 7 8 9 Przeczytaj tekst.. Zeszyt ćwiczeń p.. Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Spośród wyrazów w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1-3.. Uwaga.. Proszę się nauczyć słówek z dzisiejszej lekcji.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 0,5 punktu.. Mathe …Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj tekst Uzupełnij luki właściwymi wyrazami Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadn…(3 pkt) Przeczytaj tekst.. Wpisz odp… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst.. 2018-11-10 12:15:46; Przeczytaj tekst,,Mail'' i uzupełnij luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst i uzupełnij luki odpowiednimi czasownikami w czasie past simple.. Pięć słów zostało podanych dodatkowo..

Przeczytaj tekst ze strony 51 podręcznika.

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Przeczytaj tekst na stronie 104 w podręczniki, a następnie dopasuj nagłówki z ćw.. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie jeden wyraz został podany dodatkowo.ring wait leave stop watch rain zad2str22Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Zwróć uwagę na kolory.. Przeczytaj i uzupełnij zdania.W zadaniu 6 uzupełnij teksty z ćwiczenia 5 wyrazami z odpowiedniej ramki.. 2 Tomku, jak ty to robisz, .. ; Na ekranie Strona główna wybierz pozycję Zgłoś problem.. 2011-10-14 10:45:09; Przeczytaj tekst, a następnie odpowiedz na pytania.Uzupełnij luki w wyrazach.. Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. W sławnym mieście, tacy sprytni są, że umieją podkuć, by chodziły w pełnej chwale.. Uwaga!. Wykonaj kartę pracy - List Wiosny do dzieci - uzupełnij luki w wyrazach odpowiednimi literami ( PRACA DO OCENY) 5.Przeczytaj proszę tekst i uzupełnij luki wyrazami z ćw.1, do zeszytu wpisz tylko te wyrazy według wzoru: 1..

Obrazki zastąp właściwymi wyrazami.

Uzupełnij tekst ( strona 85) zdaniami z ramki A - H. 4.II.. Przeczytaj tekst.. ____ Since then 5,000 more have appeared in BritainSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Twoi rodzice.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Uwaga!. 35 10 W Pacanowie kozy kują 6.. Pacanowie, kozy, kozioł, Pacanowa, podkuć się, kowale, głowa 33.. Zostań ekspertem z danego przedmiotu, zarabiaj punkty, wygrywaj nagrody.6 Przeczytaj tekst.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj tekst.. 2. uzupełnij luki wg własnego pomysłu - dziecko samo decyduje, jak uzupełnić tekst, wstawiając pojedyncze słowa lub dłuższe wyrażenia według własnej koncepcji.Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj tekst..

Dla chętnych zadanie F2 str. 72. właściwymi wyrazami (A-C).

Wstawia je tak, by pasowały do kontekstu (lub kontekstu i rymu).. The bad men (4) her and kidnapped herDziecko ma do dyspozycji wyrazy (do wycięcia lub wymienione przy tekście).. Proszę się nauczyć słówek z dzisiejszej lekcji.. Zrób ćw.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Uwaga.. Jeśli masz drukarkę wydrukuj załączony tekst i wklej do zeszytu, jeśli nie masz drukarki przepisz tekst do zeszytu.. Uzupełnij luki (7.1.-7.8.). Ex 5 - Wysłuchaj nagrania i uzupełnij luki w zdaniach CD2.37 2.37.mp3Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Przeto koza albo, jakaś bardzo mądra, aby na próbę, musi pójść do.. Środa, 29.04 .Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Uzupelnij go wpisujac w kazda luke (1-5).. Utrwalanie wiadomości przyrodniczych - wykonaj samodzielnie ćwiczenia ze strony 82-83 ćwiczenia - „Sprawdzam siebie" 4.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język angielski Zadania i rozwiązania: Język angielski.. Ex 13 - Przeczytaj i uzupełnij pocztówkę wyrazami z ramkiPrzeczytaj tekst..

Przeczytaj tekst ( strona 83) i uzupełnij tekst słowami z ramki.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Przeczytaj tekst.. Zapamiętaj co i w jakiej kolejności Dawid wyjmował z szafki.. Talent show Homework Ćwiczeniówka ćw.. Wybierz odpowiedni tytuł do tekstu.. Wykonaj w zeszycie ćwiczeń zad, F1 str. 72 - w luki wpisz odpowiednio podane wyrazy.. Pocztówka….pocztowka_II_kl_26.05.pdf.. Spróbuj wymienić te przedmioty z pamięci.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Uzupełnij luki wyrazami z ramki (nie zmieniając ich formy), tak by tworzyły spójny tekst.. Otwórz podręcznik do j. polskiego na stronie 56, przeczytaj głośno wiersz pt. „Dudki, budki, biel i śnieg" .. Otwórz zeszyt ćwiczeń ( strona 82), przeczytaj tekst i uzupełnij e-mail , wpisując jedno słowo w każdą lukę.. właściwymi wyrazami (A-C).. Przeczytaj teksty informacyjne o ssakach, ptakach, owadach i płazach (podręcznik, str. 78-79) 3.. 1 (znajdź wyrazy), 2(dopasuj przymiotniki do odpowiedniej kategorii), 3 (uzupełnij luki wyrazami z ramki), 7 (napisz zdania w czasie present perfect dodając for/since).. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok .Przeczytaj proszę tekst i uzupełnij luki wyrazami z ćw.1, do zeszytu wpisz tylko te wyrazy według wzoru: 1.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. Odczytaj na glos tekst z podręcznika F str. 54.. Uzupełnij luki (6.1.-6.6.).Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt